Latest Posts

Kozieradka pospolita – testosteron z natury

Kozieradka pospolita zwana również pod nazwą fenugreek jest rośliną znaną od wieków. Już dawno temu była stosowana jako afrodyzjak. Ostatnio wróciła ona do łask, gdyż okazała się doskonałym boosterem testosteronu(aktywatorem). Jej składowe dostarczają do organizmy mężczyzny związki zwane saponinami steroidowymi. Są to związki, które odpowiadają za procesy anaboliczne w naszym organizmie(procesy budulcowe, naprawcze).

 Kozieradka pospolita swoim działaniem znacząco podwyższa poziom wolnego testosteronu u 98% mężczyzn, którzy ją przyjmowali w porównaniu z grupą przyjmującą placebo. Oprócz tego wykazuje ona również działanie, dzięki któremu podwyższa w naturalny sposób libido, przez co zwiększa naturalną ochotę na seks i łatwość pobudzenia członka do wzwodu. Dlatego preparaty zawierające kozieradkę są polecane dla osób borykających się z problemem obniżonej potencji oraz problemów dotyczących erekcji. Jednym z preparatów na potencję zawierających kozieradkę jest m.in. Ereko.

   Kozieradka wykazuje również działanie obniżające ilość produkowanego DHT (dihydrotestosteronu) w organizmie mężczyzny, który jest główną przyczyną androgenowego łysienia u mężczyzn.

Dodatkowo kozieradka pospolita reguluje gospodarkę insulinową organizmu, przez co zwiększa jego wydolność oraz pomaga w kształtowaniu masy mięśniowej. Jest ona w pełni bezpieczną rośliną dla organizmu mężczyzny.

 

Scroll to top