CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Masz pytania dotyczące działania preparatu Ereko? Możesz też zadać swoje.

Oto najczęstsze pytania dotyczące preparatu Ereko na potencję. Kliknij w wybrane pytanie, aby wyświetlić odpowiedź.

1. Czy Ereko sprzedawane jest na receptę?

Na szczęście Ereko jest dostępne bez recepty.

2. Ile czasu przed stosunkiem powinienem zażyć Ereko?

Ereko to preparat, którego zadaniem jest długotrwała poprawa funkcji seksualnych, dlatego nie musisz zażywać go bezpośrednio przed stosunkiem. Należy go przyjmować regularnie, pierwsze efekty zaczną pojawiać się już po tygodniu. Przypominamy, że warto przy tym prowadzić zdrowy tryb życia.

3. Czy Ereko pomoże mi jeśli mam problemy z przedwczesnym wytryskiem?

Zdecydowanie tak. Składniki zawarte w preparacie Ereko zostały dobrane w taki sposób aby jednym z efektów ich działania na organizm mężczyzny było rozszerzenie naczyń krwionośnych w obrębie żołądzia penisa. Dzięki poprawie jego ukrwienia, następuje obkurczenie przewodu nasiennego, dzięki czemu przedwczesny wytrysk jest blokowany, umożliwiając dłuższy stosunek.

4. Czy Ereko jest bezpieczne?

Ereko to bezpieczny preparat składający się z w 100% z specjalnie stworzonej mieszaniny naturalnych i skoncentrowanych naturalnych ekstraktów. Nie zawiera niebezpiecznych składników, które obciążają układ krążenia, wątrobę lub nerki. W przeciwieństwie do wielu znanych preparatów. 

5. Czy mając nadciśnienie, Ereko będzie dla mnie odpowiednie?

Preparat Ereko jest w pełni bezpieczny i jest zalecany dla osób, które cierpią na nadciśnienie tętnicze. Ereko nie wchodzi również w interakcje z innymi lekami, które przyjmuje Pacjent, dzięki czemu również osoby, które przyjmują inne leki mogą go śmiało przyjmować.

6. Jaki jest skład Ereko?

  •  Kozieradka (ekstrakt) 100 mg – Miłorząb japoński (ekstrakt 50:1) 30mg, co odpowiada 1500 mg składnika
  •  Żeń-szeń koreański (ekstrakt 50:1) 30 mg, co odpowiada 1500 mg składnika
  •  Szparag (korzeń) (ekstrakt 5:1) 25 mg, co odpowiada 125 mg składnika
  •  Rukiew wodna (ekstrakt 4:1) 25 mg, co odpowiada 100 mg składnika
  •  Maca (ekstrakt 10:1) 25 mg, co odpowiada 250 mg składnika
  •  Kiełki brokuła (ekstrakt 10:1) 25 mg, co odpowiada 250 mg składnika
  •  Ekstrakt z czosnku 100:1 10 mg, co odpowiada 1000 mg
  •  Owies zwyczajny (ekstrakt 10:1) 10 mg, co odpowiada 100 mg składnika
  •  Ekstrakt z czarnego pieprzu 5 mg

7. Jak przyjmować Ereko?

W celu osiągnięcia optymalnego efektu terapeutycznego należy przyjmować od 1-3 kapsułek dziennie przed lub po spożytym posiłku. Najlepiej rozpocząć terapię od 1 kapsułki na dobę i ocenić efekty po 14 dniach stosowania, a w razie niezadowalającej poprawy zwiększyć dawkę.   W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, gdzie zawsze uzyskasz fachową poradę.

8. Czy ktoś się dowie, że używam Ereko?

Przykładamy dużą wagę do zachowania prywatności naszych Klientów. Zamawiając Ereko na tej stronie internetowej, masz pewność, że zostanie on doręczony pod wskazany przez Ciebie adres w zwykłym opakowaniu, które nie zdradza swojej zawartości. Nie musisz się obawiać, że ktokolwiek dowie się o Twoim zakupie. Najbardziej anonimowym sposobem dostawy preparatu Ereko jest zamówienie go do paczkomatu. W przypadku takiej wysyłki również istnieje możliwość płatności online z góry jak i w momencie odbioru przesyłki z paczkomatu.

9. Gdzie mogę kupić Ereko ?

Preparat najlepiej jest kupić poprzez naszą stronę internetową, dzięki czemu masz 100% pewność, że dostajesz oryginalny produkt w najbardziej korzystnej cenie. Jest to podyktowane tym, że hurtownie aptekarskie oraz apteki nakładają wysokie marże w wysokości 50-100%. Chcemy uniknąć wysokiej ceny Ereko.

10. Jak długo będę czekać na przesyłkę?

Ereko wysyłamy zawsze w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności. W zależności od wybrania formy wysyłki jest to zwykle okres od 24 do 48 godzin.

11. Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Oczywiście. Dlatego patrząc na popularność jaką zyskuje nasz produkt na europejskich rynkach, umożliwiamy wysyłkę do dowolnie wybranego miejsca na świecie. Wydłużeniu może jedynie ulec czas dostarczenia przesyłki. Na terenie Unii Europejskiej wysokość opłaty za wysyłkę o charakterze priorytetowym to 40zł. Przy wysyłce za granicę możliwa jest wyłącznie płatność z góry za zamówione preparaty.

12. Czy na Państwa stronie dostępny jest regulamin zakupów preparatu Ereko?

Tak, regulamin dotyczący zakupów jest dostępny w pełnej formie pod tym adresem: https://www.ereko.com.pl/regulamin-sklepu/.

Scroll to top